wowAK插件

1t1t网游先锋列表热门搜索:
wowAK魔兽世界插件
1t1t网游先锋列表您与 noname_lol 的音乐投缘指数是:未知
输入您喜欢的乐队或艺术家名称,以逗号分隔:
最新喜爱曲目: –
heeej maleńka... :*
Jeste?, jeste?, ja Ci to móD
A wszystko przez to, ?e zdradzam rocka i jego pochodne z kpopem xD
Chcesz si? przy??czy? do grona niewiernych? ;D
A nasz zgodno?? muzyczka to ju? w ogóle xD
Ale? ja si? nie ?mieje, ja si? u?miecham, a to ró?)
soy nie ?miej si? dopiero zaczynam...:)agu,wiem ?e to ty,skapn??am po zdj?ciu:)
Powalaj?ca jest liczba ods?uchanych przez ciebie utworóD
Dzi?ki za dodanie :) Agu z tej strony :D
Thanks for joining the staying up late for no apparent reason group and welcome to the site :)
Witaj na pok?adzie, noname_lol! Baw si? dobrze.
KAAAAAAAAAAAAAABOM!
noname_lol 和
已成为好友。
noname_lol 将
添加到了。
和 noname_lol 已成为好友。1t1t网游先锋列表1t1t网游先锋列表
说的太好了,我顶!
Copyright & 2014 www.51yue.net Corporation, All Rights Reserved
Processed in 6.3105 second(s), 5 db_queries,
1 rpc_queries谁有火影结尾曲“失くした言叶”的罗马注音?万分感激_百度知道
谁有火影结尾曲“失くした言叶”的罗马注音?万分感激
提问者采纳
罗马拼音:nakushitakotobakonoryoutenikakaeteirumonotokinoshizukusottonigirishimetewasuretakiokunakushitakotobahitotsuhitotsuomoidasebasubetewakatteitakigashiteitanoniiroasetakotobawabokunosugusobanioiteattakotaenodenaiyorutohitohiranonukumoritoharukakanatanoakogaretotadasoredakewokurikaeshibokuwaikiteirukonoryoutenikakaeteirumonotokinoshizukusottonigirishimetewasuretakiokunakushitakotobaanatagaomoukotowosamerukotonakutemotonitsukamitainonihitodearubokutachiwasonokimochiwowakachiaenaimamakotobagahanatsuimiwotatoenonaiomoiwokotaerukotononaikanjyouwomitsumeaebatsutawarukotogadekitaraiinoninakonoryoutenikakaeteirumonotokinoshizukusottonigirishimetewasuretakiokunakushitakotobakonoomoiwamunenishimatteokounakushiteshimatta日文原版歌词:(看不到的话下载日文显示插件,或复制到文本文档里看。)失くした言叶この両手に抱ぇているもの 时のしずくそっと握り缔めて忘れた记忆 失くした言叶一つ一つ思い出せば 全てわかっていた气がしていたのに色褪せた言叶は 仆のすぐそばに置いてあっほた答えの出ない夜と 一片の温もりと 遥か彼方の憧れとただそれだけを襙り返し 仆は生きているこの両手に抱ぇているもの 时のしずくそっと握り缔めて忘れた记忆 失くした言叶あなたが思うことを 冷めることなく手元に掴みたいのに「人」である仆达は その气持ちを分かち合えないまま言叶が防つ意味を 例えのない思いを 答えることのない感情を见つめ合えば 伝わることができたらいいのになこの両手に抱ぇているもの 时のしずくそっと握り缔めて忘れた记忆 失くした言叶この思いは胸にしまっておこう
提问者评价
谢谢,你能告诉我你在那里找到的吗?
其他类似问题
火影的相关知识
等待您来回答
下载知道APP
随时随地咨询
出门在外也不愁58cv网址导航

我要回帖

更多关于 魔兽世界插件 的文章

 

随机推荐