谁有Saintlarrons en foire全谱 Festival 9汉化

Ero-Senin & Manga & Hentai - Doujinshi - OneShot
Zakonczone
Zawieszone
Dōjinshi
Poczekalnia
Zlicencjonowane
<div onMouseover="showhint('Komentarz:Dok?adnie, pomaga? przy korekcie.', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:ok ok :D Dobre i tyle.', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:No, sytuacja jest taka, ?e ca?y tomik 13 jest zrobiony od kilku miesi?cy, tylko nie chce mi si? tego sprawdza?. A jak mam ch?ci, to musz? si? zajmowa? innymi mangami, bo brakuje ludzi. O ile rozdzia?y z 13 tomiku zobaczycie raczej ju? szybko, to do przet?umaczonych rozdzia?ów z 14 tomiku nie ma kto zrobi? korekty :P Ju? teraz powinien by? zedytowany ca?y 14 tomik, a nie jest nawet zacz?ty. Jak pisz?, ?e brakuje ludzi, to naprawd? ich brakuje. xD&br /&Znajdzie si? ze 2 dobrych korektorów i jaki? dobry t?umacz, to i KxS szybko si? pojawi. 14 tomik b?dzie te? mia? o wiele lepsz? jako?? bo b?dzie robiony na moich skanach.&br /&Podobna sytuacja co kxs jest z mujaki no rakuen. Te? jest zrobiony ca?y tomik, a kolejny powinien by? na ukończeniu, a utkn?? w korekcie.', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:hmmmm... nie wiem jaka jest teraz sytuacja na tej stronce w kwestii t?umaczenia ale chyba ,,kilka dni&#039;&#039; min??o jakie? 4 miechy temu XD (nie ?ebym pogania? czy co? ale planujecie to w ogóle wstawi??) p.s czytanie po angielsku jest ok ale jednak po naszemu jest o wiele wygodniej.', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:Czekam : o', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:nie dzia?a link', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:&a href=&http://ero-senin.pl/doujinshi/kimi-ni-todoke/breath-eyes/398-eyes.html& &Masz tutaj&/a&', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:czy tylko ja nie umiem tego w??czy?? &!--smile:m238--&&img style=&vertical-align:border:& alt=&m238& src=&http://ero-senin.pl/engine/data/emoticons/m238.gif& /&&!--/smile--&', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:szósty rozdzia? jest..._;', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule: <div onMouseover="showhint('Komentarz:To jedno z tych hentai gdzie wiesz, ?e to jest chore, ale nie mo?esz przesta? czyta? .', this, event, '350px')">Autor: &&
W artykule:
a ja sobie pogrywam w bete BF1
jest w koncu ksx XD
ja tam gram w starcitizen i nie mam czasu ju? na deusexy
Ech, jednak nie da si? &zagada?& ostatniego Bossa w deus ex, ale dla odkrywców jest opcja wy??czenia go xD
i dostaniecie kxs, to ju? jest przes?dzone xD
nie mog?e? czego? krótszego da?? :P
teraz to ju? tylko czeka? na kissxsis :D
ile razy ju? to s?ysza?em
dobra. pó?niej zobacz? ten tekst na korektora. :)
ja niestety
tylko po rusku troche umiemXd
ja ja naturlich :P
niestety ale mój angielski jest za s?aby :D
trzeba nam korektora do 4 tomiku mujaki, tomiki kupi?em i zeskanowa? ju? dawno, yuuki je wyczy?ci?, t?umaczenie czeka na korekt? a korektora brak :(
no! w końcu co? nowego! ;3
chyba tak bo to jest na g?ównej stronie xD
czm w onecie na glowe upadli?
kurde, praktycznie star citizen PU 2.5 mi nie dzia?a :(
w?a?nie zamawiam 14 i 15 tomik kxs, jakby znalaz? si? korektor to i te tomiki by?cie w miar? szybciej dostali
a jak yuuki ogarnie zalany laptop to te? 3 tomik mujaki b?dzie, bo tylko ostatnie poprawki zosta?y
oki, dostaniecie kxs, nie wiem czy ca?y tomik, ale na 100% kilka rozdzia?ów
krysto daj kxs :) skoro taki
chetny jestes XD
jakby co to mi si? uda?o, wi?c s?u?? rad? xD
je?eli kto? b?dzie chcia? odpali? voiceattack to uprzedzam, ?e na polskiej wersji win 10 b?dzie to nie lada wyzwanie xD
chcecie bardziej dosta? 3 cz??? olwen, czy kolejne rozdzia?y kxs?
jeszcze pracuje w polsce ^^
Go&#347;cie: 1
U?ytkownicy: - Brak
Roboty: spider Bot,
Utworzonych kont:
Unikalnych wizyt: 443043
Kategoria:
Kategoria:
Kategoria:
W końcu jaka? aktualka, pad?o na Mujaki no Rakuen!
Jak chcecie wi?cej, to zg?asza? mi si? do pomocy przy korekcie.
Kategoria:
Wszystkich czekaj?cych na nowe rozdzia?y zderz? z rzeczywisto?ci?. Brakuje os&b do pracy nad t?umaczeniami, nie spodziewajcie si? wi?kszej ilo?ci tytu?&w w miesi?cu. Napisa?em, co mia?em napisa?, mi?ego weekendu.
Kategoria:
Nic mi si? nie chce, a brak zg?oszeń na typesettera, korektora czy t?umacza jeszcze bardziej odbiera mi ch?ci na cokolwiek zwi?zanego z mang?. Nawet tego newsa nie chce mi si? pisa?. :P
Kategoria:
W końcu zakończenie jakiej? serii. Brak&w kadrowych nie przeskoczymy, wi?c musieli?cie czeka?. Dodatek do Believe Machine jest prologiem ca?ej serii i opowiada historie tw&rcy Yuu. Mi?ej lektury.
Kategoria:
Troch? kaza?em Wam czeka?, ale ju? zaczynamy ponownie wydawa? KissXsis. Plan by? taki by wyda? ca?y 13-ty tomik jednocze?nie, ale jako, ?e wszystko si? troszk? przeci?gn??o, to postanowi?em, ?e dostaniecie rozdzia?y jak tylko zostan? ukończone. Ca?y tomik jest zrobiony, zosta?y tylko poprawki, dlatego kolejne rozdzia?y pojawi? si? w kilkudniowych odst?pach w tym miesi?cu.
Kategoria:
Dawno nie zrobi?em jakiego? konkretnego one-shota, wi?c oto i jest! Tytulik z tego roku. Vanilla w najczystszej postaci, czyli one-shicik w moim stylu. ^^ Autork? jest Sakurano Hanafuda, jak dla mnie wida? w tym kobiec? r?k?. xD Hmm& Jak dobrze licz? to ju? trzeci m&j rozdzia? w tym miesi?cu, nie?le i kolejny przet?umaczony przez RockCat'a, te? ?adnie. xD
Kategoria:
Meguru powraca! 18 stron uroku, flirtu i mi?o?ci!
Kategoria:
Wracamy do &*es& series. Jak zawsze b?dzie, z czego si? po?mia?. Czwarta cz??? te? jest ju? w przygotowaniu.
Rozdzia? ten jest debiutem naszego nowego zdolnego t?umacza. RockCat witamy w ekipie.
Sam wracam do roli edytora. Nadci?gaj? kontynuacje prowadzonych przeze mnie serii, plus kilka nowo?ci.
Kategoria:
Zakosztujcie kolejnej porcji Raju! Mujaki no Rakuen tomik 2! Trzeci tomik dostaniecie o wiele szybciej, rezygnujemy z podmieniania wszystkich sfx-&w.
Niech?tnie to robi?, ale trudno, za du?o nas to pracy kosztuje.
Autorka ten mangi okre?li?a j? erotyczno-nostalgiczn? fantazj?, co? w tym jest.
Sam te? wr&ci?em do edycji, efekty mojej pracy zobaczycie niebawem.
Kategoria:
Min??o kilka lat, ale uda?o nam si? wr&ci? do tego tytu?u. Zakończyliby?my to ju? dawno temu, ale braku edytor&w/typesetter&w nie przeskoczymy. Planuj? zakończy? ten tytu? najp&?niej do lata.
Rozdzia? ten jest te? debiutem Miyo3 w roli typesettera. Tylko dzi?ki niemu dostajecie ju? teraz rozdzia?, gdyby si? nie zg?osi? do rekrutacji to tytu? nadal by?by w poczekalni.天使二次元 - 您的浏览器已经过时啦!
为什么要升级?
更加安全 您正在使用的版本已经过时且易被黑客和病毒攻击。
更快的缓冲最新版本的速度起码是现在的两倍。
效果显示最新版本能正确显示HTML5特效,否则你浏览的网页和别人完全不一样,而且下载链接也打不开。
版本升级将在5分钟之内完成
或者尝试其他流行的浏览器

我要回帖

更多关于 larrons en foire 谱 的文章

 

随机推荐