warframe pc 怎么显示 ps4手柄 pc提示

poruka: 59
?itano: 11.584
moderatori:
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
&Futuristi?ka online puca?ina.&Ja sam tek po?eo. ?ini mi se zanimljiva.&Ingame nick : Balzamon&Besplatna. Skinuo sam preko steama.
Poruka je ure?ivana zadnji put ?et 25.4. (Ba'alzamon).
Re: Warframe
Op?enito nisam fan shootera, ali ova igra je zarazna.
Mogli ste par rije?i napisati o igri :P&Warframe je co-op shooter iz tre?eg lica. Na Steamu je dostupan vi?e od mjesec dana, igra je F2P i jo? je u fazi razvoja, tj. u otvorenoj beti. Trenutno je dostupan PvE, zna?i ekipa do max 4 ?ovjeka protiv botova ili mo?ete igrati sami. Trenutno nema PvP, ali u planu je dodavanje i tog elementa neposredno prije izlaska kona?ne verzije.&U igri igrate sa jednim od, na po?etku dostupna, 3 Warframea - drevna ratnika koji se bude iz krio-sna i nalaze Sun?ev sustav u rasulu. Pri?a je SF, ali ni?ta posebno. Vi?e Warframeova je mogu?e otklju?ati kroz sakupljanje creditsa, igrine valute ili kroz mikrotransakcije za RL novac. Razna vatrena i hladna oru?ja te sentineli se na taj na?in otklju?avaju. Svog lika i oru?ja je mogu?e dodatno personificirati i nadograditi.&Igra je jako zabavna, posebno ako imate svoju ekipu, ali ni random ekipa nije lo?a. Tempo igre ovisi samo o igra?ima, mo?ete zavr?iti rundu za 10 minuta, a mo?ete i za 30. Istra?ivanje se isplati jer se pronalaze moduli nadogra?iva i materijali koji se upotrebljavaju za izradu novih oru?ja.Naravno, igra vas tjera na timsko igranje, posebno kada nai?u bossovi ili zerg napad kada je solo rambo stil beskorisan i kvari igru svima.&Osobno mi se ne svi?a povremena repetitivnost levela na pojedinim planetima, ali sa obzirom da je jo? uvijek beta, igra je vrlo dobra.
pet 27.12.
Nitko ne igra warframe? ?im je ne?to malo van dana?njeg sme?e standarda, nitko ne igra i nije popularno.Da je rije? o bf 405060 dijelu ili cod 67375 dijelu, bili bi prepuni threadovi.&Mislio sam pitat jel ima neki doma?i klan ali mislim da je uzalud
pet 27.12.
pa bolje to nego wanna be Mass Effect grinder recycle same content MMO Co-OP
sub 28.12.
Re: Warframe
Nitko ne igra warframe?&Mislio sam pitat jel ima neki doma?i klan ali mislim da je uzaludHrpa ljudi igra Warframe&&ima dosta balkanaca ... mi imamo svoj klan&Stoned Assassins Legion&&sa 10-ak hrvata , jednim slovencem i par amerikanaca&a mo?e? i ingame vidjet dosta ljudi koji u chatu pi?)&ako se ho?ete pridru?it po?aljite mi poruku ovdje ili ingame ... nick je Nox-CRO&obavezno morate imati Teamspeak , slu?alice, mikrofon i solidno znanje engleskog jezika&&evo i par slikica da vidite na?e stats-e u igri :)
Keep calm because Valar Morghulis !!!
Evo i ja danas po?eo igrati, pa ako tko ?eli, mo?e me dodati.&Nick: LeFili&
Poruka je ure?ivana zadnji put sri 12.2. (FLes).
Re: Warframe
Evo i ja danas po?eo igrati, pa ako tko ?eli, mo?e me dodati.&Nick: LeFili&&Rado ?u te dodati, ali neznam kako bi igrali skupa.I ja sam krenio prije par dana igrati i igra mi je zasad super, ali zbog nekih tehni?kih problema nemogu prihvatit poziv prijatelja koji isto igra, niti on mo?e moj.&Javlja da ima neka gre?ka s UPnP-om ili tako ne?t, nerazumijem &se ba? u tehni?ke aspekte.&uglavnom, moj nick je Kuschnyer, pa kad saznam kako rije?it taj problem, mogli bi skupa koju :).
Re: Warframe
(...)I ja sam krenio prije par dana igrati i igra mi je zasad super, ali zbog nekih tehni?kih problema nemogu prihvatit poziv prijatelja koji isto igra, niti on mo?e moj.&Javlja da ima neka gre?ka s UPnP-om ili tako ne?t, nerazumijem &se ba? u tehni?ke aspekte.&uglavnom, moj nick je Kuschnyer, pa kad saznam kako rije?it taj problem, mogli bi skupa koju :).&Kolko vidim nisi otvorio portove 3960 i 3962 na ruteru.
Re: Warframe
(...)&Kolko vidim nisi otvorio portove 3960 i 3962 na ruteru. Hvala na pomo?i. Probat ?u to danas kad do?em ku?i.&Bilo bi stvarno ?teta da nemogu igrati sa prijateljem zbog takvog propusta (pa makar bio i moj).
Pobrisao igru. Bila mi dosadna.
U po?etku je akcija slaba?na, ali ?im malo levela? krene takav kaos na misijama da je to presmije?no.Za vikend na infestationu jedva sam si vidio lika od enemya, uglavnom sam si pratio poziciju po tijelima koja su se raspadala od mojih heat swordova.Mobile defense, survival i defense bude suludo rokanje.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Igram Warframe ve? dva tjedna i igra ima potencijala.Kao puca?ina je sasvim solidna, iako ima i svojih mana.&Online (co-op) je gotovo pa obavezan na pojedinim mapama (modovima) zbog svoje te?ine, zato ?to broj i level neprijatelja ne ovisi o broju igra?a, pa nekom logikom, ako NAS ima vi?e, lak?e ?emo ih pobijediti (potamaniti&). A i zabavno je u co-opu, pogotovo sa prijeteljima.&Ono ?to me iznenadilo je da ima mnogo sadr? skupljanje resursa pa izrada oru?ja i warfrejmova iz istih, skupljanje modova i modificiranje za svoj stil igre, solidan izbor naoru?anja. Dobro nema ne?t previ?e, ali vi?e je nego ?to sam o?ekivao.&Jedini problem mi je ?to ne mogu biti host i igrati sa prijateljem, niti on to mo?e, zbog problema s mre?m koje neznamo rije?it&, ali pridru?io nam se jo? jedan prijatelj koji mo?e biti host pa sad skupa igramo, jeeeeej.&?ak smo si i klan napravili u nadi da ?emo mo? sami pravit Clan Dojo i te gluposti, al kad smo vidjeli kolika je cijena......Mislim da je pametnije pridru?it se ve? nekom postoje?em klanu, ako ima neki hrvatski, jo? bolje...&Jel ima neki hrvatski klan? Ili ako bi se netko htio pridru?iti nama.&Ingame nick mi je: Kuschnyer
Kad ode? u opcijama u igri u postavke tamo ima? portove, ne smijete imati iste portove postavljene. Jedan od vas ih mora promijeniti, iza?i iz igre i ponovo u?i da primijeni promjene i najlak?e vam je da oboje odete na online status i jedan pozove drugoga.&Nox ti je gore napisao da ima neki klan, javi mu se.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Poruka je ure?ivana zadnji put uto 18.2. (Vash).
Polako poku?avam pohvatati sve cake u igri, ali ima ih mnogo&. Al i bolje :).&Vidim da sad ima neki event&. Igram tek 2-3 tjedna tako da je ovo prvi event na kojem sudjelujem (tj. ?u sudjelovat). Malo sam pro?itao o njemu i ka?u da je prili?no lagan, ali to tek trebam isprobat.Koliko ?esto budu eventi i koliko su zahtjevni??to se uop?e smatra da je najte?e u Warframeu? Orokin void i derelict?&&Trenutno koristim Rhina (s orokinom) i Gorgon/Karak (bez orokina).Secondary i melle nosim sa sobom samo zato ?to moram i ne koristim ih previ?e, ali planiram si napravit Twin Vipers i Orthos.&Koje je po vama najbolje oru?je u svakoj klasi? ?itam da ljudi hvale Somu, ali nju mogu tek napravit kad do?em do levela 6.A warframe? Neki su jako korisni, ili obavezni u pojedinim misijama, kao Frost u Defensu. Nova mi se ?ini super zbog ultija. Znam da sve ovisi o stilu igre i da nema "najboljeg", ali koji su ipak malo bolji, zabavniji i lak?i za igrat?&Jel se isplati praviti Prime verzije warframeova i oru?ja? Vidim da je razlika u polaritetima. A i helmeti malo mijenjaju karakteristike.&Idu?a stvar koju trebam pogledat su slabosti pojedinih frakcija, i ako sam dobro shvatio, ide ovako:Grineer: P corrosive, radiationCorpus: I Viral, electricalInfested: S Gas, fire
Re: Warframe
Polako poku?avam pohvatati sve cake u igri, ali ima ih mnogo&. Al i bolje :).&Vidim da sad ima neki event&. Igram tek 2-3 tjedna tako da je ovo prvi event na kojem sudjelujem (tj. ?u sudjelovat). Malo sam pro?itao o njemu i ka?u da je prili?no lagan, ali to tek trebam isprobat.Koliko ?esto budu eventi i koliko su zahtjevni??to se uop?e smatra da je najte?e u Warframeu? Orokin void i derelict?&&Trenutno koristim Rhina (s orokinom) i Gorgon/Karak (bez orokina).Secondary i melle nosim sa sobom samo zato ?to moram i ne koristim ih previ?e, ali planiram si napravit Twin Vipers i Orthos.&Koje je po vama najbolje oru?je u svakoj klasi? ?itam da ljudi hvale Somu, ali nju mogu tek napravit kad do?em do levela 6.A warframe? Neki su jako korisni, ili obavezni u pojedinim misijama, kao Frost u Defensu. Nova mi se ?ini super zbog ultija. Znam da sve ovisi o stilu igre i da nema "najboljeg", ali koji su ipak malo bolji, zabavniji i lak?i za igrat?&Jel se isplati praviti Prime verzije warframeova i oru?ja? Vidim da je razlika u polaritetima. A i helmeti malo mijenjaju karakteristike.&Idu?a stvar koju trebam pogledat su slabosti pojedinih frakcija, i ako sam dobro shvatio, ide ovako:Grineer: P corrosive, radiationCorpus: I Viral, electricalInfested: S Gas, fireI ja nekih 3 tjedna.Protiv corpusa ti je najbolji magnetic, pa viral i cold.Prili?no je lagan event (meni), &ali frendovi i ja imamo dobru opremu pa mi je te?ko suditi, meni je isto prvi event.A kao najte?e su T3 defense, survival, ti derelicti... Tu ekipa zna pre?ivljavati po 2 sata.&A ?to se ti?e oru?ja i frameova svaki ima neku jaku i slabu to?ku. Skoro sve je dobro kada stavi? orokin, ali treba? vidjeti ?to pa?e tvom stilu igre, a ne tro?iti orokine bzvz.U biti je klju? da li ti je oru?je/frame zabavno ili nije.Soma je bolesno dobra, digao sam ju na 30 i slo?io crit build. Nisam ju jo? formao jer nemam sve karte koje mi trebaju za full build. Definitivno je jedno od najboljih primary oru?ja.Levelao sam i Paris, Cernos i Dreada (lukove), lukovi su mi prezabavni i nije mi ?ao slotova za njih. (u igri ti se isplati kupovati samo slotove za frameove i oru?ja jer jedino njih nemo?e? nikako druga?ije dobiti nego platinom)Gorgon ti nije vrijedan catalysta po mom mi?ljenju.&Secondary imam akvasto i isto je zabavan i dobar, sad trenutno radim twin vipere. Kunai su fora, i slove kao jaki, ali iz nekog razloga me ne zabavljaju ba?.&Melee su mi odli?ni twin heat swords (protiv infesteda), galatine je predobra sa rhino-om zbog iron skina (ne mogu te stagerat dok radi? charge attack), orthos i orthos prime (orthos prime ima 2. najja?i charge att u igri, a i radi hrpu dmg-a na regular attack buildu + ogroman reach) su super.&Od frameova sam lvl-ao Excalibura (i prodao), Ash-a (meni prezabavan zbog invisibilitya i +400% melee dmg dok si nevidljiv), Rhino-a (toliko je jak da mi je pomalo dosadan, sa Vanguard helmetom i sprintom i bolesno brz za takav tip framea), Nyx (isto odli?an frame, s njom se osje?am godly, svi protivnici su ti kao lutke) i Oberona (na ?alost nemam karte sa kojima bih ga iskoristio kako treba).&Frost ti vi?e nije toliko jak za vi?e levele od nerfa snow globea, rekao bih da je Vauban definitivno preuzeo njegovu ulogu u defensu.&A sad ?to je zabavno je subjektivno pitanje, svakog zabavlja ne?to drugo. :)Meni je Ash trenutno vrh zabave, invisibility on i dual heat swords = human blender na niskim levelima. Ako igram ve?e levele onda orthos (primea jo? nisam cijelog sakupio).Nyx bi mi bila zabavnija da ljudi ku?e ili imaju vi?e obzira prema njezinim mo?ima. U infestaciji si mind controlam peseka i uvijek mi ga neki seronja ubije (moj frend naj?e??e :)). Chaos je isto ve?ini ekipe enigma o?ito.&Prime stvari ti imaju neke karakteristike ja?e i imaju vi?e polariteta na slotovima.&
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Poruka je ure?ivana zadnji put pet 7.3. (Vash).
Pa ima ?ivih ljudi ovdje&&&Dobar je Warframe , ali samo ako igrate kao ekipa , solo prebrzo postane dosadan.Ja igram jo? od petog mjeseca, imam ve? nekih 600 sati ... skupio sam sve sto je postojalo ,pa mi je postalo malo dosadno ali sad ima novih update-a pa sam se vratio pomalo :)&&Najja?i frame-ovi su definitivno Rhino, Nova, Mag i Nyx ... ali da bi rokao na ve?im levelima treba? druge ljude sa nekim support frame-ovima kao Frost ,Trinity, Nekro i Loki ... ovisno sta igras.&?to se ti?e najja?ih oru?ja ...ima jako puno dobrih oru?ja i svako malo do?e neko novo ekstremno oru?je ...nijedno oru?je nije dobro za sve frakcije neprijatelja ... podjele su o?igledne (rasisti&) osim mo?da Vectis snajpera ... on mo?e rokat dosat dobro sve frakcijeOvo su stvari koje ja koristim... izbor je totalno subjektivan&&Grineer: Synapse, Soma, Paris Prime, Brakk, Kunai, Despair, Dual Ichor , GalatineCorpus: Synapse, Penta, Wrath Vipers, Cernos, Stug, Obex, LectaInfested: Soma, Dread, Ogris, Ignis, Heat Swords, Ether Swords, Orthos Prime&...u Warframe-u se pre?esto koristi izraz OP (OverPowered) i ve?ina toga su totalne debilane , jer kad do?e? na 60+ levele neprijatelja , nijedno oru?je nije dovoljno dobro da mo?e? bez problema tr?karat okolo i ubijat sve ?to se mi?e.
malo ?e??e rokanje 174 lvl
hrpica energije
Keep calm because Valar Morghulis !!!
Da, samo sam iznena?en da igra nije popularnija.Ovo rokanje mi je pravo osvje?enje nakon BC2, BF3 i sli?nih FPS-ova gdje ti tlak ska?e na 200 svake 2 sekunde zbog lagga. hit rega, cheatera i op?enito koje kakvih tuljana.&Imam jo? 2-3 frenda koji isto rokaju, tako da su survivali i defensovi prava u?ivancija.Pravi je gu?t kad se na po?etku svi razletimo svako na svoju stranu i rokamo, pa kako raste lvl neprijatelja tako smo odjednom le?a uz le?a maltene i moramo se me?usobno pokrivat i nadopunjavat.&Da li piercing hit poma?e somi da bolje prolazi kroz armor? Nekako mi je piercing dmg izgledao premalen za 20, 30% korekciju.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Poruka je ure?ivana zadnji put pon 10.3. (Vash).
Sa zadnjim updejtom do?ao je i novi sentinel . Nisam ga jo? imao prilike isprobati, ali ?u to napraviti prvom prilikom.Glavna sposobnost mu je da mo?e skenirati neprijatelje umjesto vas (kao Codex Scanner), a kao oru?je koristi ne?to sli?no Glaiveu.&Zvu?i mi zanimljivo i sigurno ?e mi pomo?i u skeniranju. Ve?inom mi se neda skenirati, a po?to sam opsjednut da u igru napravim sve, tako i ovo ?elim obaviti.&Trenuta?no imam sva ?etiri sentinela koja se mogu kupiti na marketu tako da su mi svi slotovi zauzeti.&Tako da imam par pitanja za vas. Koje sentinele koristite? Carrier mi se ?ini najkorisniji, a ostale sam uzeo samo da podignem mastery rank. Stavljate li uvijek oru?je od pripadaju?eg sentinela samo na njeg ili ih mijenjate? Postoji li neka caka da se mo?e ne?to sjebat ako na Carriera stavim oru?je od Shadea ili sli?no? Koje je oru?je najbolje za senitnela, tj. koja kombinacija sentinela/oru?ja?&Po?to sam iskoristio svih 8 slotova (4 sentinela + 4 oru?ja) planiram prodati dva senitnela, ali ne i njihova oru?ja. Ostavio bi si Carriera i Deathcube.&Mislio sam pri?ekati da na daily loginu dobijem popust od 75% na platinum pa si uzet paket od 370 plat i nakupovat slotova za warfameove, oru?a i sentinele, ali nikako da do?ekam. Najvi?e ?to sam dobio je 50% .
Otkad su uveli market , kupovanje platine je postalo nepotrebno ... jednostavno proda? ne?to :)&Npr. mo?e? maxat Vitality u 3-4 dana i prodat za 150-200 platinuma ...jedna mala caka za lak?u prodaju je da kad ide? prodavat ne?to prebaci si Region na Ameriku i re-logiraj se .... ameri?ki klinci daju puno vi?e para na takve stvari nego ostali&&?to se ti?e sentinela , meni je Carrier najbolji i njegovo oru?je , na sada?njem setup-u iz jednog metka ubija sve do 15-og ranka , ali ima brz firerate pa nije problem roknut par puta :)Deathcube je isto dobar ali navikao sam se da nemoram skupljat stvari okolo po podu&
Keep calm because Valar Morghulis !!!
Poruka je ure?ivana zadnji put ?et 20.3. (Noxer).
Yep, carrier je zakon.&E zanima me ta prodaja. Kako da znam koliko ?to vrijedi? Uop?e nemam nikakvu ideju koliko tra?iti za koju kartu ili nacrt. Recimo nikad mi nebi palo na pamet da Vitality vrijedi 100-200 platine.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Re: Warframe
Imam 0 iskustva u trgovanju ali evo par cijena na koje sam nai?ao:&&Ali kao ?to sam rekao, nemam nikakvog iskustva sa tim pa ako netko ima nek nas malo uputi, koje su cake, ?to, gdje i kad prodavati, ?ega se paziti i tako.&Al bez obzira, iako djeluje kao dobar na?in za zaradit platinum koji se ina?e mo?e samo za prave pare uzet, opet je potrebno dosta vremena nabrijati taj mod, tj. skupiti kredite i corove.Ja se nakon mjesec dana i dalje patim sa polunabrijanim modovima jer mi i dalje nedostaje kredita (koje tro?im na blueprinte i ?ta sve ve? ne).&Koliko bi zapravo trebalo vremena zaradit recimo 100 platinuma kroz trgovinu? Zna?i koliko treba vremena skupiti dovoljno kredita i corova za taj mod? 5 sati, 10... 20?&
skidam igru pa ?u i ja isprobati, ?ini se zanimljivom
Kad si tro?io pare na sentinele.&&Meni su modovi no1 priority, a dalje sve ostalo. Carriera sam uzeo za plat i pokupovao mjesta za frameove i oru?ja.Dokopao sam se lvl6 masterya slo?io somu i od onda samo formam i stavljam catalyste i reactore.&Sino? skupim dijelove za nekrosa i gledam, ?ovje?e kolko ?e mi sad trebat da skupim 100k za nacrt (imao sam samo 20k jer sam dizao serration), odem u inventory, rasprodam sme?e i eto 100k vi?e na ra?unu.&
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Re: Warframe
Otkad su uveli market , kupovanje platine je postalo nepotrebno ... jednostavno proda? ne?to :)&Npr. mo?e? maxat Vitality u 3-4 dana i prodat za 150-200 platinuma ...jedna mala caka za lak?u prodaju je da kad ide? prodavat ne?to prebaci si Region na Ameriku i re-logiraj se .... ameri?ki klinci daju puno vi?e para na takve stvari nego ostali&&?to se ti?e sentinela , meni je Carrier najbolji i njegovo oru?je , na sada?njem setup-u iz jednog metka ubija sve do 15-og ranka , ali ima brz firerate pa nije problem roknut par puta :)Deathcube je isto dobar ali navikao sam se da nemoram skupljat stvari okolo po podu&Gdje ti je taj market? Ja u igri ne mogu ni?ta prodat na marketu.
Re: Warframe
Mora? se u?laniti u klan ili izgraditi svoj sa trading centrom, pa onda trguje? preko klanskog trading centra.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Re: Warframe
Mora? se u?laniti u klan ili izgraditi svoj sa trading centrom, pa onda trguje? preko klanskog trading centra.Zna?i taj market funkcionira samo unutar klana ili mo?e? trgovat sa bilo kim i van klana?
Re: Warframe
Mo?e? trgovat s bilo kim , dogovori? se s nekim na chatu ?ta ?ete kupovat/prodavat i onda u?e? u dojo od tamo ga invite-a? da i on do?e unutra , i onda na trading post-u razmjenjujete stvari.Za rank-anje modova tipa Vitality ti treba oko 500 uncommon5 core-a i hrpa credita ...Fusion cores je najlak?e skupljat na Survival-ima ... npr. Mimas i Cassini na Saturnu .Credite je najbolje skupljat u Void misijama , 25 000 po misiji za Tier 3 :)&&&
Keep calm because Valar Morghulis !!!
Jel ima kakav doma?i klan?
Nije doma?i, ali frendovi i ja smo se u?lanili u Lone Rangers klan. Imaju potpuno izgra?en dojo i nema? nikakvih obveza prema klanu.Igra? kako ho?e? i kolko ho?e?. Ako ?eli? mo?e? pridonijeti klanu sa donacijom resursa za daljnja istra?ivanja i gradnju.Pitao sam lika, forme im najvi?e trebaju, ja ih imam dosta pa ?u svako malo im dati koju.
Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istro?i se i budi nov. Budi cjelovit i sve ?e ti stvari do?i.
Poruka je ure?ivana zadnji put pon 24.3. (Vash).
Vi?estruko citiraj
cijeli forum
unutar ovog podforuma
unutar ove teme
Virtualna stvarnost
Tehnologije
vrh stranice
Molimo pri?ekajte trenutak...
starije poruke gore
novije poruke gore
hijerarhijski prikaz
ravni prikaz
?elite li odabranu poruku proglasiti to?nim, funkcionalnim i najboljim rje?enjem va?eg problema?
Da, prihva?am rje?enje
Adresa na koju ?elite proslijediti poruku**:
Komentar uz poruku:
*primatelj ?e vidjeti va?u e-mail adresu**ukoliko ?elite poslati na vi?e adresa, odvojite ih to?ka-zarezom
Ovdje nije mogu?e kori?tenje formatiranja teksta niti HTML tagova. Potpis ?e, ukoliko ga imate, automatski biti dodan.
*da biste vidjeli svoju poruku na popisu, morat ?ete ru?no osvje?iti stranicu (F5)
Smatrate da odabrana poruka sadr?i neprikladan sadr?aj (psovke, vrije?anje...), ne slijedi temu u kojoj se nalazi, ne po?tuje pravila foruma i sli?no.
Molimo unesite razlog prijave:
Primatelj:
Naslov poruke:
po?alji kopiju poruke na e-mail i omogu?i primatelju da vidi moju e-mail adresu

我要回帖

更多关于 warframe ps4和pc 的文章

 

随机推荐